evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 140 000 AZN

140 000 AZN
1 085 AZN/m²
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
  • Elan: 48620
  • Baxışların sayı: 196
  • Elanın tarixi:
Agency
Trend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 66
Trend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 5/6
Sahəsi 129 m²
Otaq sayı 4+
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Tələsin! Əla qiymətə, təcili mənzil satılır!

Xırdalanın mərkəzində, 4 otaqdan ibarət, 129 kv.m sahəyə malik, yeni tikili 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşən tam təmirli mənzil satışdadır.

Mənzilin təmiri keyfiyyətli materiallarla aparılmışdır.
İstilik sistemi kombidir, yer isə isti pol ilə təmin olunub.

Bina Heydər Əliyev prospektində, 5 nömrəli məktəbə yaxın ərazidə yerləşir.
Qaz, işıq, su və lift daimidir.

Kupça var və ipotekaya yararlıdır.
Ətraflı məlumat üçün real alıcılar qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlaya bilər.
Ofis haqqı 1% təşkil edir.
Xirdalan ş., H.Əliyev pr
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
173 000 AZN
Bu əmlak
140 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 33 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 173 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 48620
  • Baxışların sayı: 196
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan