evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Masazır, Abşeron - 75 000 AZN

75 000 AZN
625 AZN/m²
Cahangir

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 736-∗∗-∗∗
  • Elan: 47648
  • Baxışların sayı: 205
  • Elanın tarixi:
Agency
Trend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 195
Trend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Cahangir

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 736-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Rayon Masazır
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 1.1 sot
Sahəsi 120 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Masazırda Zeynəb ticarət mərkəzinin arxasında Mehdi Hüseyzadə küçəsində 6 oltaqlı 2 mərtəbəli ev satılır.Həyət 1,1 sotdur.Evin umumi olaraq 7 metr eni,10 metr uzunudur.Həyətə maşın rahatlıqla girə bilir.Evin arxasında 2 metrin 7 metriyə əl damı var.1 ci mərtəbədə qarac,1 oturma otaqı,mətbəx,hamam və tualet var.2 ci mərtəbədə 1 Zal,1 mətbəx,2 yataq otaqı,dəhliz,hamam və tualet var.1 ci mərtəbə isti poldu,2 ci mərtəbə radyatır.28 lik Dəmir döküm kobi aparatı qızdırır evi.Əlavə ehtiyyat cəni var 1 tonluq.Mərkəzi kanalizasiya xəti,asfaltı var.Qaz,su,işıq daimidir.Mərkəzi yoldan 500 metr aralıdır.Evin Çıxarışı(kupca) sənədlər tam qaydasındadır.Təmiri əla vəziyyətdədir. İlkin başlanğıc qiymət 75.000 azn.Qisməni əşyalar qalacaq.Rial alıcılar zəng vursun zəhmət olmasa. 2 ailəyə yararlıdır.
Masazir qəs.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
95 700 AZN
Bu əmlak
75 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 20 700 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 95 700 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!