evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 42 000 AZN

42 000 AZN
525 AZN/m²
Firuzə Xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 234-∗∗-∗∗
  • Elan: 46744
  • Baxışların sayı: 299
  • Elanın tarixi:
Agency
Brend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 20
Brend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Firuzə Xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 234-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 16/16
Sahəsi 80 m²
Otaq sayı 3
İpoteka Hazır ipoteka
Təmir Təmirli
Xırdalan şəhərində super təmirli mənzil satılır – AAF Parkın qarşısı!

Xırdalan şəhəri, Heydər Əliyev prospektində, AAF Park Yaşayış Kompleksi ilə üzbəüz yerləşən 16 mərtəbəli yeni tikili binanın 16-cı mərtəbəsində, ümumi sahəsi 80 kv.m olan, 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə super təmirli mənzil satılır.

---

✅ Mənzil haqqında:

- Ümumi sahə: 80 kv.m
- Otaq sayı: 3 otaq (2 otaqdan düzəlmə)
- Mərtəbə: 16/16
- Təmir: Super təmirli, şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla
- İstilik sistemi: Kombi
- Qaz, su, işıq: Daimidir
- Sənəd: Çıxarış (kupça)
- Binada 24 saat mühafizə xidməti, video müşahidə sistemi mövcuddur
- Ətrafda bütün növ iaşə obyektləri yerləşir

---

💳 Satış şərtləri:

Mənzil həm nağd, həm də dövlət ipotekası ilə satılır.

Dövlət ipotekası ilə:

- İlkin ödəniş: 42.000 AZN
- Aylıq ödəniş: 495 AZN
- Faiz dərəcəsi: 7%
- Qalıq müddət: 23 il 6 ay
- Qalıq borc: 68.500 AZN

Nağd satış:

Nağd qiymət:* 110.000 AZN

---

📞 Əlavə məlumat:

Şirkətin xidmət haqqı:* 1000 AZN
* Real alıcılar əlaqə saxlasın.

İdeal təmir, əlverişli yerləşmə və hüquqi cəhətdən tam qaydasında olan bu mənzil fürsətini qaçırmayın!
Xırdalan ş.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 46744
  • Baxışların sayı: 299
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar