evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 131 500 AZN

131 500 AZN
1 370 AZN/m²
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
  • Elan: 46171
  • Baxışların sayı: 394
  • Elanın tarixi:
Agency
Trend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 66
Trend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 10/15
Sahəsi 96 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Xırdalanda qanuni 3otaq 96kvm ibarət 14 mertebeli binanin 10 mərtəbəsində temirli minzıl satilir.
İşiq ,su,qaz, lıft daimidir.
Bina prospektin ustunde yerleşir, surret qatara yaxın. Bwtwn Infrastruktur var
Kupca var. Ipotekaya yararlıdır.
Ətraflı məlumat və digər evlər üçün real müştərilər qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlaya bilər.
Ofıs haqqı 1% teşkil edır.
Xirdalan H Eliyev pr
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
144 000 AZN
Bu əmlak
131 500 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 12 500 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 144 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 46171
  • Baxışların sayı: 394
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 59 m², 6/10 mərtəbə
Əmlak qiyməti127 000
Əmlak elan tarixi20 may
Xırdalan ş., Qalubiyyə küç.