evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yeni Günəşli qəs., Suraxanı, Bakı - 168 000 AZN

168 000 AZN
1 867 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Kamilla

Sahibindən

Nömrəni göstər
(051) 743-∗∗-∗∗
  • Elan: 43487
  • Baxışların sayı: 284
  • Elanın tarixi: 11 mart 2025
  • Yenilənmə tarixi
Kamilla

Sahibindən

Nömrəni göstər
(051) 743-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Suraxanı
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 15/18
Sahəsi 90 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Mənzil qanuni 2 otaqdan ibarətdir 3-ə düzəlib. Kupçası var. Full təmirlidir + döşəmə parket. Dəhliz,mətbəx,sanuzel isti pol metlax.Mətbəx , dəhliz mebeli və müəyyən əşyalar qalacaq. Sanuzel ispan kafel-metlaxı, istilik sistemi kombi (bosch)+ ariston. Bir eyvan açıq, digəri cam balkon. Eyvanda 2 şkaf, blokda böyük şkaf. Bir sözlə gir yaşa mənzildir. Binanı ən keyfiyyətli MTK-lardan olan Ayla MTK inşa edib. Binada su,qaz,işıq,2 sürətli lift,parking, kamera,mühafizə mövcuddur.Mənzil infrastruktur baxımından çox əlverişli ərazidə yerləşir. Binanın yaxınlığında məktəb, bağça və iaşə obyektləri mövcuddur. Real alıcıya yerində cüzi endirim olunacaq.
Yeni Günəşli qəs., V massivi
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
178 000 AZN
Bu əmlak
168 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 10 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 178 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!