evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Köhnə tikili Satılır, Gəncə - 60 000 AZN

60 000 AZN
1 071 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Könül

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 365-∗∗-∗∗
  • Elan: 42885
  • Baxışların sayı: 355
  • Elanın tarixi: 21 may 2025
  • Yenilənmə tarixi
Könül

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 365-∗∗-∗∗
Şəhər Gəncə ş.
Mülkün növü Köhnə tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 2/4
Sahəsi 56 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Endirim olundu!!! Temirli ev satilir!! 4 mertebenin 2-ci mertebesi. Yeni temirden çıxıb, 2-3 otağa düzelme, sahesi 56 KV/M. Otaqlar seliqeli ve işıqlıdır. Hər cür şəraiti vardır, suyu, işığı, matoru, su çeni krışada. əlavə olaraq blokda padval da bizə aiddir və mator burada yerləşdirilib. Pəncərələr hamısı plastikdir və binanın önünə və arxasına baxır, evin qapiları qoz agacındandır, döşəmələrin hamısı sıyrılıb və dəyişdirilib. Ev xüsusidir və bütün sənədlər qaydasındadır. Real alıcılar zeng etsinlər, endirim mumkundur
Gəncə ş
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
62 700 AZN
Bu əmlak
60 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 2 700 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 62 700 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 42885
  • Baxışların sayı: 355
  • Elanın tarixi: 21 may 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

4 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Gəncə
Seçilmiş əmlak elanı