evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

1 otaqlı mənzil Köhnə tikili Satılır, Montin qəs., Nərimanov, Bakı - 127 000 AZN

127 000 AZN
4 233 AZN/m²
Hüseyn

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 246-∗∗-∗∗
  • Elan: 41328
  • Baxışların sayı: 435
  • Elanın tarixi: 4 may 2025
  • Yenilənmə tarixi
Hüseyn

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 246-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Nərimanov
Məntəqə Montin qəs.
Mülkün növü Köhnə tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 4/5
Sahəsi 30 m²
Otaq sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Mirzə Uluqbəy küçəsində, 12 bloklu binada yerləşən mənzil satılır.
Mənzil 1 otaqdan 2 otağa predelka olunub, yəni 2 otaqlıdır. Daş bina olan xruşovkadır və orta blokda yerləşir.
Qaz, işıq, su daimidir. Metroya 5 dəqiqəlik məsafədədir. Yeni salınan yolun kənarındadır və bütün infrastruktura yaxındır.
Məhlədə Bravo market və digər mağazalar yaxın yerləşir.
Məhlə "İdeya" layihəsi çərçivəsində yeni təmir olunub.
Binada mərkəzi istilik sistemi mövcuddur.
Mənzil yeni təmir olunub və şəxsi mülkiyyətdir.
Nərimanov r., Uluqbəy küç.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 41328
  • Baxışların sayı: 435
  • Elanın tarixi: 4 may 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Nərimanov-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Nərimanov, Montin qəs.
3 otaqlı, 90 m², 2/4 mərtəbə
Əmlak qiyməti255 000
Əmlak elan tarixi19 may
Orucəliyev küç.
Əmlak qiyməti255 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 90 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 2/4 mərtəbə
Ünvan - ikonkaOrucəliyev küç.
2 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Nərimanov-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Nərimanov, Montin qəs.
2 otaqlı, 45 m², 9/9 mərtəbə
Əmlak qiyməti93 000