evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 230 000 AZN

230 000 AZN
2 738 AZN/m²
Aya

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 818-∗∗-∗∗
  • Elan: 35989
  • Baxışların sayı: 317
  • Elanın tarixi:
Aya

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 818-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Mərtəbə 13/24
Sahəsi 84 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Mənzil 3 korona da yerləşir, 83 kv.m., 2 otaqdan ibarətdir. 24/13 mərtəbədə yerləşir və əşyalarla birlikdə satılır. Evin istilik sistemi kombidir. İpotekaya yararlıdır. Sənəd: Kupça.
H. Zerdabi 593
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
266 000 AZN
Bu əmlak
230 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 36 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 266 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 35989
  • Baxışların sayı: 317
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
2 otaqlı, 60 m², 3/19 mərtəbə
Əmlak qiyməti177 000
Əmlak elan tarixi11 may
Yasamal qəs.
Əmlak qiyməti177 000
Tarix ikonka 11 may
sahə kv ikonka 60 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 3/19 mərtəbə
Ünvan - ikonkaYasamal qəs.
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Yasamal-Bakı