evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Xırdalan - 185 000 AZN

185 000 AZN
1 028 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Toğrul

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 804-∗∗-∗∗
  • Elan: 20801
  • Baxışların sayı: 383
  • Elanın tarixi: 26 sentyabr 2024
  • Yenilənmə tarixi
Toğrul

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 804-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 1.6 sot
Sahəsi 180 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Salam hər vaxtiniz xeyir olsun,
Abşeron rayonu, Xırdalan şəhəri, Leyla Məmmədbəyova küçəsində yerləşən, Həyət evi (Villa)
TƏCİLİ SATILIR!!!
Mərtəbə sayı : 3
Otaq sayı. : 6
Sanuzel sayı : 3
Evin sahəsi : 180 kvm
Torpaq sahəsi: 1.6 sot
İsitmə sistemi: Kombi
Evin çıxarış. : ✅
Torpaq çıxarış: ✅
Qaz, su, işıq, internet var və daimidir. 1 ci mərtəbə tamamilə isti poldur.
Mərtəbələr arası arakəsmə betondur.
Torpağı əlverişlidir.
Küçənin sonunda 596 nömrəli marşurutu xətti keçir.
Küçə səliqəlidir və səliqəli evlər var.
Həyət evinin yaxınlığında (Məktəb, bağça, Neptun market, Bravo market, Araz market,Bolmart və.s.)mövcuddur.
Evin həyətinə 2 avtomobil rahatlıqla sığır.Dörd tərəfində yaşayış var, təhlukəsizlik kameraları ilə küçəyə nəzarət var.
AAAF yaşayış kompleksinə 200 m məsafədədir.
Real alıcıya endirim olunacaqdır.
Xırdalan ş., L.Məmmədbəyova küç 
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 20801
  • Baxışların sayı: 383
  • Elanın tarixi: 26 sentyabr 2024
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Həyət evi / Xırdalan
4+ otaqlı, 100 m², 2 mərtəbə
Əmlak qiyməti115 000
Əmlak elan tarixi20 may
Xırdalan ş.
Əmlak qiyməti115 000