evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Köhnə tikili Satılır, Hövsan qəs., Suraxanı, Bakı - 69 000 AZN

69 000 AZN
1 683 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Ev sahibi

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 225-∗∗-∗∗
  • Elan: 15784
  • Baxışların sayı: 569
  • Elanın tarixi: 20 iyun 2024
  • Yenilənmə tarixi
Ev sahibi

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 225-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Suraxanı
Məntəqə Hövsan qəs.
Mülkün növü Köhnə tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 4/5
Sahəsi 41 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Suraxanı rayonunun Hövsan qəsəbəsində köhnə tikili 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin sənədi Kupçadır və ipotekaya yararlıdır.
Hövsan qəs.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
73 200 AZN
Bu əmlak
69 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 4 200 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 73 200 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 15784
  • Baxışların sayı: 569
  • Elanın tarixi: 20 iyun 2024
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

4 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Suraxanı-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Suraxanı, Hövsan qəs.
4+ otaqlı, 80 m², 4/5 mərtəbə
Əmlak qiyməti150 000
Əmlak elan tarixi13 may
Hövsan qəs.
Əmlak qiyməti150 000
Tarix ikonka 13 may
sahə kv ikonka 80 m², Otaq ikonka 4+ otaq, Mərtəbə ikonka 4/5 mərtəbə
Ünvan - ikonkaHövsan qəs.
3 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Suraxanı-Bakı