evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı Həyət evi Satılır, Binə qəs., Xəzər, Bakı - 59 000 AZN

59 000 AZN
738 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Məhəmməd

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 605-∗∗-∗∗
  • Elan: 15153
  • Baxışların sayı: 583
  • Elanın tarixi: 7 iyun 2024
  • Yenilənmə tarixi
Məhəmməd

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 605-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Binə qəs.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Bələdiyyə
Ümumi Sahə 2 sot
Sahəsi 80 m²
Otaq sayı 3
Mərtəbə sayı 1
Təmir Təmirli
Xəzər rayonu Binə qəsəbəsi Mehriban qonşular küçəsində sas yoldan, dayanacaqdan 300 metr içəridə bağçanın yanında 2 sotda 8 daşın üstündə qoşa daşla tikilmiş 3 otaqlı kalidor sistemli tam təmirli həyət evi satılır. Mənzildə istilik sistemi kombidi. Hamam tualet isti poldu. Evin qaz işıq su şoççiki var. Heyətdə şirin sudan əlavə artizan quyu da var. Makler deyiləm şəxsi öz evimdi. real alıcıya endrim olacaq.
Binə qəs., Mehriban qonşular küç.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
62 200 AZN
Bu əmlak
59 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 3 200 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 62 200 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 15153
  • Baxışların sayı: 583
  • Elanın tarixi: 7 iyun 2024
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Binə qəs.
4+ otaqlı, 210 m², 1 mərtəbə