evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Əhmədli, Xətai, Bakı - 210 000 AZN

210 000 AZN
1 667 AZN/m²
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 369-∗∗-∗∗
  • Elan: 62676
  • Baxışların sayı: 194
  • Elanın tarixi:
Agency
Saray Emlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 10:00 - 19:00
  • Elanların sayı: 146
Saray Emlak daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 369-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xətai
Məntəqə Əhmədli
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 16/16
Sahəsi 126 m²
Otaq sayı 4+
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
KUPÇALI MƏNZİL SATILIR.!!!
Xətai rayonu Əhmədli Nəsrəddin Tusi ünvanında Fəridə şadlıq sarayına yaxın 16 mərtəbəli binanın 16 cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 126 kv.m olan 4 otaqlı təmirli və qismən əşyalarla olan mənzil satılır.Mənzildə qaz su işıq istilik daimidir.Mənzil mansard deyil üstü beton örtüklüdür.Lift 16 mərtəbəyə qalxır.Mənzilin 3 geniş eyvanlıdır. Şəhərə və dənizə baxışı var.Binanın yaxınlığında bir neçə baxça,məktəb,market və digər iaşə obyektləri yerləşir.Həzi Aslanov metrosuna binadan 10 dəqiqəlik piyada məsafə olar.Ərazi olaraq 7,21,44,60,62,120,132 nömrəli marşurutlar binanın yaxınlığından keçir.Mənzilin sənədi Kupça.İpotekaya yararlıdır.!!!

QİYMƏT-210 000.azn.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI-1%.
Gəncə prospekti.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 62676
  • Baxışların sayı: 194
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xətai-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Xətai, Əhmədli
3 otaqlı, 100 m², 8/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti257 400
Əmlak elan tarixi10 may
Məhəmməd Hadi 136
Əmlak qiyməti257 400
Tarix ikonka 10 may
sahə kv ikonka 100 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 8/16 mərtəbə
Ünvan - ikonkaMəhəmməd Hadi 136