evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 570 000 AZN

570 000 AZN
3 167 AZN/m²
TapEmlak

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 72491
  • Baxışların sayı: 19
  • Elanın tarixi:
Agency
TapEmlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 362
TapEmlak daşınmaz əmlak agentliyi...
TapEmlak

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yasamal qəs.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 2 sot
Sahəsi 180 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Yasamal rayonu, İnşaatçılar metrosunun yaxınlığında yerləşən 4 otaqlı həyət evi satışa təqdim olunur. Evin ümumi sahəsi 180 kv.m-dir. Həyətdə 2 avtomobil üçün dayanacaq mövcuddur. Ev qoşa daşla tikilib, 1 mərtəbəlidir və tam təmirli vəziyyətdədir. Mənzildə 4 otaq, 1 mətbəx və 2 sanitar qovşağı var.

Həyətdə əlavə olaraq 25 kv.m və 9 kv.m sahəsi olan obyektlər, həmçinin anbar da yerləşir. Ev yol kənarında, hasarlı ərazidə yerləşir və sənədi kupçadır.

Bu əmlak həm rahat yaşayış, həm də əlavə obyektləri sayəsində biznes məqsədi üçün uyğun variantdır.
Kod: 6599

Əlaqə üçün: 070 977 01 04
İnşaatçılar metrosunun yaxınlığı
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72491
  • Baxışların sayı: 19
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi
Satılır / Həyət evi / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
3 otaqlı, 90 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti215 000
Əmlak elan tarixi28 dekabr
Yasamal r.
Əmlak qiyməti215 000
Tarix ikonka 28 dekabr
sahə kv ikonka 90 m², Otaq ikonka 3 otaq, Metro ikonka İnşaatçılar m.,
Ünvan - ikonkaYasamal r.
4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.