evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Binə qəs., Xəzər, Bakı - 165 000 AZN

165 000 AZN
868 AZN/m²
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 69207
  • Baxışların sayı: 134
  • Elanın tarixi:
Agency
Asemlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 347
Asemlak daşınmaz əmlak agentliyi...
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Binə qəs.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Bələdiyyə
Ümumi Sahə 7 sot
Sahəsi 190 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Binə qəsəbəsində, aeroport yoluna yaxın ərazidə yerləşən 6 otaqlı həyət evi satılır. Ev 7.5 sot torpaq sahəsində inşa olunub, ümumi sahəsi 190 m² təşkil edir. Mənzilin 1-ci mərtəbəsi 150 m²-dir, əlavə olaraq mansard mövcuddur və təxminən 50–60% işləri görülüb.
Ev bahalı və keyfiyyətli materiallarla təmir olunub, əşyalı şəkildə satılır və yaşayış üçün əlverişlidir. Yerləşmə baxımından çox yaxşı ərazidə yerləşir, sakit və rahat mühitə malikdir.
Kommunal xətlər mövcuddur və istifadə üçün hazır vəziyyətdədir.
Sənəd bələdiyyə sənədidir (çıxarış yoxdur). KOD:8636

Əlaqə tel : 0 7 0 9 7 7 0 1 0 4 (Zəng və Whatsapp aktiv
Binə qəsəbəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 69207
  • Baxışların sayı: 134
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Binə qəs.
3 otaqlı, 120 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti75 000
Əmlak elan tarixi12 may
Binə qəs.
Əmlak qiyməti75 000
Tarix ikonka 12 may
sahə kv ikonka 120 m², Otaq ikonka 3 otaq, Metro ikonka Koroğlu m.,
Ünvan - ikonkaBinə qəs.
4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Binə qəs.