evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı Yarım tikili Satılır, Məştağa qəs., Sabunçu, Bakı - 52 000 AZN

52 000 AZN
578 AZN/m²
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 72265
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:
Agency
Baki Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 149
Baki Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Sabunçu
Məntəqə Məştağa qəs.
Mülkün növü Yarım tikili
Sənədi Bələdiyyə
Ümumi Sahə 2 sot
Sahəsi 90 m²
Otaq sayı 3
Təmir Təmirli
Sabunçu rayonu, Maştağa–Buzovna yolunda yerləşən həyət evi satılır.

Ev 2 sot torpaq sahəsində inşa olunub, ümumi tikili sahəsi 90 kv.m-dir. 3 otaq, mətbəx və sanitar qovşaqdan ibarətdir.

Bütün kommunal xətlər mövcuddur. Ev təmirsizdir və alıcı öz zövqünə uyğun şəkildə təmir edə bilər.
Maştağa qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72265
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  Yarım tikili-Satılır-Sabunçu-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yarım tikili / Bakı, Sabunçu, Məştağa qəs.
2 otaqlı, 60 m²
Əmlak qiyməti36 500
Əmlak elan tarixi1 may
Məştağa qəs.
Əmlak qiyməti36 500
Tarix ikonka 1 may
sahə kv ikonka 60 m², Otaq ikonka 2 otaq, Metro ikonka Koroğlu m.,
Ünvan - ikonkaMəştağa qəs.
3 otaqlı  Yarım tikili-Satılır-Sabunçu-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi
Satılır / Yarım tikili / Bakı, Sabunçu, Məştağa qəs.
3 otaqlı, 100 m²
Əmlak qiyməti15 000
Əmlak elan tarixi15 aprel
Ləhiş bağları
Əmlak qiyməti15 000
Tarix ikonka 15 aprel
sahə kv ikonka 100 m², Otaq ikonka 3 otaq, sahə sot ikonka 2 sot
Ünvan - ikonkaLəhiş bağları
3 otaqlı  Yarım tikili-Satılır-Sabunçu-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yarım tikili / Bakı, Sabunçu, Məştağa qəs.
3 otaqlı, 120 m²
Əmlak qiyməti29 500