evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yeni Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 245 000 AZN

245 000 AZN
1 960 AZN/m²
mirvipemlak

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(050) 268-∗∗-∗∗
  • Elan: 64067
  • Baxışların sayı: 185
  • Elanın tarixi:
Agency

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 66
daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
mirvipemlak

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(050) 268-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yeni Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 3/17
Sahəsi 125 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Təcili satılır! Yasamal rayonu, İnşaatçılar metrosuna təxminən 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşən Yeni Yasamal yaşayış massivində 3 otaqlı, əla təmirli, çıxarışlı və ipotekaya yararlı mənzil satışa çıxarılıb. Real müştəri ilə razılaşmaq mümkündür. Xidmət haqqı 1%-dir. Əlavə məlumat üçün qeyd olunan nömrələrlə zəng edə və ya WhatsApp üzərindən əlaqə saxlaya bilərsiniz: +994 50 268 84 44, +994 55 268 84 44.
Əsəd Əhmədov 12a
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
271 000 AZN
Bu əmlak
245 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 26 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 271 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 64067
  • Baxışların sayı: 185
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yeni Yasamal qəs.
3 otaqlı, 110 m², 9/21 mərtəbə
Əmlak qiyməti283 000