evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yeni Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 265 000 AZN

265 000 AZN
2 154 AZN/m²
Modern Baku Emlak

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 870-∗∗-∗∗
  • Elan: 51271
  • Baxışların sayı: 401
  • Elanın tarixi: 2 sentyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi
Agency
MODERN BAKU EMLAK

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • Etibarlı agentlik
  • İş saatı: 09:00 - 21:00
  • Elanların sayı: 229
Modern Baku Emlak daşınmaz əmlak agentliyi olaraq Bakı şəhərində Xırdalan şəhərində Masazır ərazisində bütün növ daşınmaz əmlakın alqı satqısını həyata keçiririk Əmlakınızın tez qısa müddətdə satılmasını istəyirsizsə bizə müraciət edə bilərsiniz...
Modern Baku Emlak

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 870-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yeni Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 17/23
Sahəsi 123 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ MƏNZİL ƏŞYALI SATILIR. AVTOVAĞZAL KOMPLEKSİNİN ÜSTÜ MAİN MTK. Yeni Yasamal Avtovağzal kompleksinin üstündə Main MTK yaşayış kompleksində tamtəmirli əşyalı mənzil satılır qanuni 3 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı ayrı-ayrı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir 3liftli bina 24saat mühafizə sistemi hər cürə şəraiti var sənədi KUPÇA İPOTEKAYA YARARLIDIR ƏŞYALI SATILIR
Yeni Yasamal Main MTK
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
267 000 AZN
Bu əmlak
265 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 2 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 267 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 51271
  • Baxışların sayı: 401
  • Elanın tarixi: 2 sentyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Yasamal-Bakı