evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Bakıxanov qəs., Sabunçu, Bakı - 300 000 AZN

300 000 AZN
2 941 AZN/m²
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 66453
  • Baxışların sayı: 131
  • Elanın tarixi:
Agency
Asemlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 347
Asemlak daşınmaz əmlak agentliyi...
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Sabunçu
Məntəqə Bakıxanov qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 9/15
Sahəsi 102 m²
Otaq sayı 3
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Bakıxanov qəsəbəsində, Badu-Kubə Şadlıq Evinin yaxınlığında, Bakixanov Residence yaşayış kompleksində yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 102 m² sahəyə malikdir, 9-cu mərtəbədə yerləşir, full təmirli və bütün əşyaları ilə birlikdə təqdim olunur. Mənzilin sənədləri tam qaydasındadır və çıxarış (kupça) mövcuddur.

Bina tam yaşayışlıdır, qazla təmin olunub, ətrafında isə məktəb, bağça, market və digər iaşə obyektləri yerləşir. Mənzil rahat yaşayış üçün əlverişlidir və həmçinin gündəlik ehtiyaclar üçün bütün infrastruktura yaxındır. Kod: 7122

Əlavə məlumat və baxış üçün 0 7 0 9 7 7 0 1 0 4 nömrəsi ilə əlaqə saxlamaq mümkündür, həm zəng, həm də WhatsApp aktivdir.
Bakıxanov qəsəbəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 66453
  • Baxışların sayı: 131
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Sabunçu-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Sabunçu, Bakıxanov qəs.
2 otaqlı, 54 m², 6/14 mərtəbə
Əmlak qiyməti123 000
Əmlak elan tarixi9 may
Yavər Əliyev küçəsi.
Əmlak qiyməti123 000
Tarix ikonka 9 may
sahə kv ikonka 54 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 6/14 mərtəbə
Ünvan - ikonkaYavər Əliyev küçəsi.
1 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Sabunçu-Bakı