evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Nəsimi, Bakı - 292 000 AZN

292 000 AZN
2 336 AZN/m²
Mirzağa Bəy

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 228-∗∗-∗∗
  • Elan: 68575
  • Baxışların sayı: 91
  • Elanın tarixi:
Agency
Binam Real Estate

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 29
Binam Real Estate daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Mirzağa Bəy

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 228-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Nəsimi
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 7/17
Sahəsi 125 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Nəsimi rayonu, Ceyhun Səlimov küçəsi 16 ünvanında (Papalni körpüsünün yanı), infrastruktur baxımından ideal məkanda yerləşən mənzil satışa təklif olunur! Sahəsi: 124 m2

Mərtəbə: 7/17 (Orta blok)

Vəziyyəti: Yeni təmir olunub, istilik sistemi ilə təmin edilib.

Üstünlükləri: İki tərəfə baxan balkonları var (yelçəkən), işıqlı və genişdir.

Nəqliyyat: 8 Noyabr və 20 Yanvar metrolarına piyada məsafə. Binanın düz yanında avtobus dayanacaqları var. Şəhər mərkəzinə və əsas yollara çıxış çox rahatdır.

Bina və Ətraf: Binanın şəxsi parkinqi mövcuddur. Yaxınlıqda supermarketlər, məktəb, bağça və apteklər yerləşir.

Sənədlər qaydasındadır, Çıxarış (Kupça) var. İpotekaya tam yararlıdır.

Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir!

Şirkət Haqqı 1 %
Ceyhun Səlimov küçəsi
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
354 000 AZN
Bu əmlak
292 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 62 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 354 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!