evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, 9-cu mikrorayon, Binəqədi, Bakı - 285 000 AZN

285 000 AZN
2 545 AZN/m²
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 61077
  • Baxışların sayı: 230
  • Elanın tarixi: 11 yanvar 2026
  • Yenilənmə tarixi
Agency
Asemlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 347
Asemlak daşınmaz əmlak agentliyi...
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Binəqədi
Məntəqə 9-cu mikrorayon
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 7/17
Sahəsi 112 m²
Otaq sayı 3
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Yeni tikili binada yerləşən, 17 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində olan, ümumi sahəsi 112 m² olan 3 otaqlı mənzil satışdadır. Mənzil kupçalı binadadır və alan şəxsin adına birbaşa kupça veriləcək. Qanuni 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib. Təmir yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə olunmaqla, şəxsi yaşayış üçün edilmişdir. Mənzildə kombi istilik sistemi quraşdırılıb, 2 sanitar qovşaq mövcuddur. Mənzil məişət texnikası və mebel əşyaları ilə birlikdə satılır. Təmir başa çatdıqdan sonra mənzildə yaşayış olmayıb. KOD:3456
9-cu mikrorayon
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 61077
  • Baxışların sayı: 230
  • Elanın tarixi: 11 yanvar 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Binəqədi-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 9-cu mikrorayon
3 otaqlı, 130 m², 16/17 mərtəbə
Əmlak qiyməti340 000
Əmlak elan tarixi6 may
Binəqədi r., 9-cu mkr., Cavad xan küç. 41B
Əmlak qiyməti340 000
Tarix ikonka 6 may
sahə kv ikonka 130 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 16/17 mərtəbə
Ünvan - ikonkaBinəqədi r., 9-cu mkr., Cavad xan küç. 41B
4 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Binəqədi-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı