evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı Həyət evi Satılır, Məhəmmədli, Abşeron - 86 000 AZN

86 000 AZN
1 229 AZN/m²
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 72257
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:
Agency
Baki Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 148
Baki Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 1.7 sot
Sahəsi 70 m²
Otaq sayı 3
Mərtəbə sayı 1
Təmir Təmirli
Sabunçu rayonu, Məhəmmədi qəsəbəsinin mərkəzində yerləşən həyət evi satılır.

Ev 1.7 sot torpaq sahəsində yerləşir, ümumi tikili sahəsi 70 kv.m-dir. 3 otaq, mətbəx və sanitar qovşaqdan ibarətdir. Mənzil əşyalı şəkildə satılır.

Bütün kommunal xətlər mövcuddur. Həyət səliqəli vəziyyətdədir və tamet daşlarla döşənib. Ev müasir dizaynla təmir olunub və yaşayış üçün hazırdır.
Məhəmmədli qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72257
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Məhəmmədli-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Abşeron, Məhəmmədli
2 otaqlı, 70 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti68 000
Əmlak elan tarixi12 may
Məhəmmədli qəs
Əmlak qiyməti68 000
Tarix ikonka 12 may
sahə kv ikonka 70 m², Otaq ikonka 2 otaq, sahə sot ikonka 1.5 sot
Ünvan - ikonkaMəhəmmədli qəs
2 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Məhəmmədli-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Abşeron, Məhəmmədli
2 otaqlı, 70 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti59 000
Əmlak elan tarixi11 may
Məhəmmədli qəs.
Əmlak qiyməti59 000
Tarix ikonka 11 may
sahə kv ikonka 70 m², Otaq ikonka 2 otaq, sahə sot ikonka 1.2 sot
Ünvan - ikonkaMəhəmmədli qəs.