evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Əhmədli, Xətai, Bakı - 177 000 AZN

177 000 AZN
2 082 AZN/m²
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 369-∗∗-∗∗
  • Elan: 71824
  • Baxışların sayı: 29
  • Elanın tarixi:
Agency
Saray Emlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 10:00 - 19:00
  • Elanların sayı: 146
Saray Emlak daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 369-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xətai
Məntəqə Əhmədli
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 5/5
Sahəsi 85 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsində, Gənclər parkının yaxınlığında, Ceyhun Həsənov küçəsində yerləşən qanuni 3 otaqlı mənzil satılır.

Mənzil Leninqrad layihəli 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 85 kvadratmetrdir. Təmirli mənzildir və qaz, su, işıq, istilik sistemi ilə təmin olunub.

Bina rahat və əlverişli ərazidə yerləşir. Yaxınlıqda uşaq bağçası, məktəb, marketlər və digər iaşə obyektləri mövcuddur.

Mənzilin sənədləri tam qaydasındadır. Çıxarışı var və ipotekaya yararlıdır.

Qiymət: 177 000 AZN

Ofisin xidmət haqqı: 1%
Ceyhun Həsənov küçəsi.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
193 000 AZN
Bu əmlak
177 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 16 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 193 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 71824
  • Baxışların sayı: 29
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xətai-Bakı