evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yeni Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 198 000 AZN

198 000 AZN
2 538 AZN/m²
Mirzağa Bəy

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 228-∗∗-∗∗
  • Elan: 68566
  • Baxışların sayı: 114
  • Elanın tarixi:
Agency
Binam Real Estate

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 29
Binam Real Estate daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Mirzağa Bəy

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 228-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yeni Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 4/20
Sahəsi 78 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Yasamalda təmirli və əşyalı mənzil satılır!

📍 Ünvan: Yasamal rayonu, Əsəd Əhmədov küçəsi
🛍 Yerləşmə: Bravo ilə üzbəüz, McDonalds yanında
🚇 Metro: İnşaatçılar metrosu – piyada cəmi 7-8 dəqiqə

🏢 Şərur MTK

Mərtəbə: 4
Sahə: 78 m² (kupçada 70 m²)
Otaq sayı: 2 otaq (qanuni)

✨ Mənzil haqqında:

Tam təmirli və əşyalı (əşyalar yeni – 1-2 ay əvvəl alınıb)
Elektronika daxil deyil
2 geniş balkon
İsti pol və parket döşəmə

🏗 Kompleksin üstünlükləri:

Geniş həyət
2 sürətli lift
7/24 mühafizə
3 mərtəbəli yeraltı parkinq

💳 İpoteka imkanı:

Dövlət ipotekası (7%)
Ada keçirmək mümkündür
İlkin ödəniş: 90.000 AZN
Aylıq: 920 AZN (23 il, AzərTürk Bank)

💰 Qiymət:

Nağd: 198.000 AZN
Real alıcıya endirim olacaq

📌 Şirkət haqqı: 1%
Əsəd Əhmədov küç
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 68566
  • Baxışların sayı: 114
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yeni Yasamal qəs.
3 otaqlı, 137 m², 18/18 mərtəbə
Əmlak qiyməti200 000
Əmlak elan tarixi19 may
Kənar dairəvi küç. 20 A
Əmlak qiyməti200 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 137 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 18/18 mərtəbə