evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 129 000 AZN

129 000 AZN
2 201 AZN/m²
Gülmirə Xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 232-∗∗-∗∗
  • Elan: 68597
  • Baxışların sayı: 88
  • Elanın tarixi:
Agency
Binam Real Estate

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 29
Binam Real Estate – Azərbaycanda və xaricdə etibarlı və müasir daşınmaz əmlak həllərinin ünvanıdır. Biz yaşayış evləri, ofislər və kommersiya obyektlərinin satışı və icarəsi, həmçinin xarici və yerli investorlara peşəkar məsləhət və idarəetmə xi...
Gülmirə Xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 232-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 9/10
Sahəsi 58.6 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
🏡 Xırdalanın Tam Mərkəzində 2 Otaqlı Yeni Tikili Mənzil – Sizin Yeni Eviniz!

✨ Əsas Xüsusiyyətlər:
• Sahə: 58.6 m²
• Otaqlar: 2
• Mərtəbə: 10/9
• Çıxarış: Var
• Qiymət: 129,000 AZN

🌟 Üstünlüklər:
• Şəhərin mərkəzində, bütün infrastruktura əlçatandır
• İşıqlı və geniş otaqlar
• Rahat mərtəbə, səliqəli və müasir bina
• Investisiya və yaşayış üçün ideal

💡 Mükəmməl fürsət! Yeni mənzil – yeni həyat. Bu fürsəti qaçırmayın!

📞 Əlaqə üçün: [telefon nömrəsi]
QALUBİYYƏ KÜÇƏSİ
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 68597
  • Baxışların sayı: 88
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 86 m², 6/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti145 000
Əmlak elan tarixi19 may
Xırdalan şəhəri
Əmlak qiyməti145 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 86 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 6/11 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXırdalan şəhəri
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 103 m², 12/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti132 000
Əmlak elan tarixi19 may
Xırdalan ş
Əmlak qiyməti132 000