evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 125 500 AZN

125 500 AZN
1 961 AZN/m²
Şakir

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 277-∗∗-∗∗
  • Elan: 68498
  • Baxışların sayı: 79
  • Elanın tarixi:
Agency
BİNAM

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 34
Dasinmaz emlak satisi kirayesi ...
Şakir

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 277-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 12/16
Sahəsi 64 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
TƏCİLİ SATILIR!!!
Xırdalanda yerləşir qaz su isıq daimi sənəd (Kupça).
Xırdalan ş., Kristal Abşeron 1
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 68498
  • Baxışların sayı: 79
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 86 m², 6/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti145 000
Əmlak elan tarixi19 may
Xırdalan şəhəri
Əmlak qiyməti145 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 86 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 6/11 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXırdalan şəhəri
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 103 m², 12/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti132 000
Əmlak elan tarixi19 may
Xırdalan ş
Əmlak qiyməti132 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 103 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 12/16 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXırdalan ş
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 91 m², 4/4 mərtəbə
Əmlak qiyməti153 000
Əmlak elan tarixi19 may
Heydər Əliyev pr.
Əmlak qiyməti153 000