evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Qaraçuxur qəs., Suraxanı, Bakı - 170 000 AZN

170 000 AZN
1 889 AZN/m²
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 369-∗∗-∗∗
  • Elan: 68412
  • Baxışların sayı: 114
  • Elanın tarixi:
Agency
Saray Emlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 10:00 - 19:00
  • Elanların sayı: 151
Saray Emlak daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 369-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Suraxanı
Məntəqə Qaraçuxur qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 12/17
Sahəsi 90 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.!!!
Suraxanı rayonu Qaraçuxur qəsəbəsi Aura şadlıq sarayına yaxın 17 mərtəbəli binanın 12 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 90 kv.m olan qanuni 2 otaqlı mənzil satılır.Mənzildə qaz su işıq istilik daimidir.Mənzil yelçəkəndir binanın hər iki tərəfinə geniş eyvanı vardır.Mənzili rahatlıqla 2 dən 3 otaqa düzəltmək olur.Binanın aftomobil saxlamaq üçün yeraltı qarajı vardır.Bina əlverişli məkandadır.Yaxınlığında bağça,məktəb,market və digər iaşə obyektləri yerləşir.Binanın qarşısından metro və şəhər istiqamətlərinə marşurut gedir.Mənzilin sənədi qaydasındadır.Kupçalıdır.!!!
İPOTEKAYA YARARLIDIR!!!

QİYMƏT-170 000.azn.
OFİSİN XİDMƏT HAQQI-1%.
İlqar Musayev küçəsi.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
194 000 AZN
Bu əmlak
170 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 24 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 194 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 68412