evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Binəqədi qəs., Binəqədi, Bakı - 100 000 AZN

100 000 AZN
1 587 AZN/m²
TapEmlak

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 72563
  • Baxışların sayı: 19
  • Elanın tarixi:
Agency
TapEmlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 356
TapEmlak daşınmaz əmlak agentliyi...
TapEmlak

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Binəqədi
Məntəqə Binəqədi qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 16/16
Sahəsi 63 m²
Otaq sayı 2
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Binəqədi rayonunda yerləşən yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 16 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşir və ümumi sahəsi 63 m² təşkil edir.

Mənzil tam təmirlidir və təmir zamanı yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub. Evin bütün sahəsi isti döşəmə sistemi ilə təmin edilib. Sanitar qovşaq birgədir və istifadə olunan santexnika avadanlıqları ECA və Grohe markalarına məxsus divar içi sistemlərdir.

Mənzil bütün əşyaları ilə birlikdə satılır. Buraya mətbəx mebeli, mebel içi qabyuyan maşın, paltaryuyan, 2 kondisioner, 2 televizor, masa, stullar, soba, mikrodalğalı soba və digər mətbəx avadanlıqları daxildir.

Qaz, su və işıq daimidir, internet xətti mövcuddur. Mənzil realda şəkillərdə göründüyündən daha baxımlı və komfortludur.

Real alıcı ilə mənzilə baxışdan sonra qiymətdə razılaşmaq mümkündür.
Kod: 5656

Əlaqə: 070 977 01 04
Binəqədi qəsəbəsi
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
144 000 AZN
Bu əmlak
100 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 44 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 144 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!