evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Biləcəri qəs., Binəqədi, Bakı - 145 000 AZN

145 000 AZN
1 986 AZN/m²
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 53939
  • Baxışların sayı: 374
  • Elanın tarixi: 28 sentyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi
Agency
Asemlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 347
Asemlak daşınmaz əmlak agentliyi...
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Binəqədi
Məntəqə Biləcəri qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 11/16
Sahəsi 73 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Mərtəbə 11 / 16
Sahə 73 m²
Otaq sayı 2
Çıxarış var
İpoteka var
Təmir yoxdur (yarı təmirli)
1kv-1990 azn. 16 mərtəbənin 11-ci mərtəbəsində yerləşir. Gözəl mənzərəsi var. 2 otaqlı mənzil
Real alıcıya endirim olacaq.
2025 -in axırı təhvil verilir.
Bilən bilir burda 2 otagların kvadratı neçəyədir. KOD:6060
Biləcəri qəs.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
155 000 AZN
Bu əmlak
145 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 10 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 155 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 53939
  • Baxışların sayı: 374
  • Elanın tarixi: 28 sentyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Binəqədi-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, Biləcəri qəs.
3 otaqlı, 122 m², 5/10 mərtəbə
Əmlak qiyməti280 000
Əmlak elan tarixi13 may
Greenville Premium Residence y/k.
Əmlak qiyməti280 000