evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Biləcəri qəs., Binəqədi, Bakı - 182 000 AZN

182 000 AZN
2 889 AZN/m²
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 63934
  • Baxışların sayı: 183
  • Elanın tarixi:
Agency
Asemlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 347
Asemlak daşınmaz əmlak agentliyi...
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Binəqədi
Məntəqə Biləcəri qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 16/17
Sahəsi 63 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Kristal Abşeron Biləcəridə HAZIR DÖVLƏT İPOTEKALI (7%) 2 otaqlı mənzil satılır!
Mənzili 145.000 AZN ilkin ödəniş etməklə, 16 il 7 ay müddətinə aylıq cəmi 347 AZN ödəyərək əldə etmək mümkündür. Nağd alış qiyməti 182.000 AZN-dir.
Mənzil qanuni 2 otaqlıdır, sahəsi 63 kv.m-dir. Kupçası var, ipotekaya tam yararlıdır. 17 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşir və üstü mənzildir. Tam hazır vəziyyətdədir — bu gün alıb sabah köçüb yaşamaq mümkündür.
Mənzil tam mebellə satılır: kondisioner, aspirator, qaz plitəsi (4 göz), kombi daxildir (elektrik məişət cihazları istisna olmaqla). Orta mənzildir, üstü, solu və sağı mənzillərlə əhatəlidir, şimala baxmır. Prospektə baxan tərəfdə yerləşir və qapanmayan, möhtəşəm mənzərəyə malikdir (həyətə baxan mənzillərlə müqayisə etməyin).
Qaz, su və işıq daimidir. Yaşayış kompleksi geniş və təhlükəsiz həyəti ilə seçilir: park, uşaq əyləncə meydançası, futbol sahəsi, 2 ədəd sürətli lift, böyük qaraj və 24/7 mühafizə sistemi mövcuddur.
Məktəb, bağça, market, aptek, kafe və digər bütün infrastruktur obyektləri ən yaxın məsafədədir. Avtovağzal metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik piyada məsafə. KOD:7164
Əlaqə: 0 7 0 9 7 7 0 1 0 4 (Zəng və WhatsApp aktivdir)
Atovağzal metrosu yaxınlığı
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!