evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, 7-ci mikrorayon, Binəqədi, Bakı - 86 000 AZN

86 000 AZN
989 AZN/m²
Nazlı Xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 234-∗∗-∗∗
  • Elan: 68166
  • Baxışların sayı: 124
  • Elanın tarixi:
Agency
Brend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • Etibarlı agentlik
  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 303
Brend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Nazlı Xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 234-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Binəqədi
Məntəqə 7-ci mikrorayon
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 5/14
Sahəsi 87 m²
Otaq sayı 2
İpoteka Hazır ipoteka
Təmir Təmirli
HAZIR 4% İPOTEKA!!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 87 kvm olan QANUNİ 2 otaqlı mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Kommunal xətlər daimidir. Bina bütün infrastrukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Yeraltı və yerüstü parking sahəsi, 7/24 canlı və kamera mühafizə sistemi, uşaqlar üçün oyun ərazisi kompleksdə mövcuddur. Mənzilin sənədi ÇIXARIŞDIR( KUPÇA ).
İlkin ödəniş - 86 000 AZN
Aylıq ödəniş -1410 AZN
Qalıq müdəti- 23 İL
Şirkət komissiyası 1.000 AZN təşkil edir.
Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 68166
  • Baxışların sayı: 124
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Binəqədi-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 7-ci mikrorayon
4+ otaqlı, 110 m², 16/18 mərtəbə
Əmlak qiyməti310 000
Əmlak elan tarixi20 may
7-ci mkr., Abay Kunanbayev küç.
Əmlak qiyməti310 000
Tarix ikonka 20 may
sahə kv ikonka 110 m², Otaq ikonka 4+ otaq, Mərtəbə ikonka 16/18 mərtəbə
Ünvan - ikonka7-ci mkr., Abay Kunanbayev küç.
2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Binəqədi-Bakı