evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Köhnə tikili Satılır, Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 168 000 AZN

168 000 AZN
3 360 AZN/m²
Ramin Semmedov

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 216-∗∗-∗∗
  • Elan: 71632
  • Baxışların sayı: 44
  • Elanın tarixi:
Agency
Yeni emlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 17
Yeni emlak daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Ramin Semmedov

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 216-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yasamal qəs.
Mülkün növü Köhnə tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 3/5
Sahəsi 50 m²
Otaq sayı 2
Təmir Təmirli
Elmlər Akademiyası metrosu yaxınlığında, “Space TV”nin yaxın ərazisində yerləşən 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində 2 otaqlı mənzil satılır.
Əlavə məlumat almaq üçün telefon vasitəsilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ələskər Ələkbərov küç.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 71632
  • Baxışların sayı: 44
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
4+ otaqlı, 135 m², 9/9 mərtəbə
Əmlak qiyməti255 000
Əmlak elan tarixi12 may
20 Yanvar küç.
Əmlak qiyməti255 000
Tarix ikonka 12 may
sahə kv ikonka 135 m², Otaq ikonka 4+ otaq, Mərtəbə ikonka 9/9 mərtəbə
Ünvan - ikonka20 Yanvar küç.
2 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
2 otaqlı, 33 m², 2/5 mərtəbə
Əmlak qiyməti135 000
Əmlak elan tarixi11 may
Abbas Mirzə Şərifzadə küç.
Əmlak qiyməti135 000
Tarix ikonka 11 may
sahə kv ikonka 33 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 2/5 mərtəbə
Ünvan - ikonkaAbbas Mirzə Şərifzadə küç.
3 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.