evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

1 otaqlı mənzil Köhnə tikili Satılır, Sabunçu qəs., Sabunçu, Bakı - 37 000 AZN

37 000 AZN
1 233 AZN/m²
Mədinə

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 745-∗∗-∗∗
  • Elan: 55873
  • Baxışların sayı: 200
  • Elanın tarixi: 26 oktyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi
Mədinə

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 745-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Sabunçu
Məntəqə Sabunçu qəs.
Mülkün növü Köhnə tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 2/2
Sahəsi 30 m²
Otaq sayı 1
Təcili və çox münasib qiymətə ev satılır.

2 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir, 1 otaqlıdır. Sabunçu rayonunda, 215 nömrəli məktəbin, bağçanın və marketlərin yaxınlığındadır. Koroğlu metrosuna yaxındır. Alman layihəsidir.
Sabunçu qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 55873
  • Baxışların sayı: 200
  • Elanın tarixi: 26 oktyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi

1-otaqli-menzil-kohne-tikili-satilir-sabuncu-sabuncu-55873